О предприятии | Каталог продукции | Каталог продукции PDF | Контакты | Карта сайта | Интернет-магазин  

Главное меню

Поиск по сайту
Протокол общего собрания за 2012 год, часть 2

 

По питанню №11 порядку денного «Обрання  членів Наглядової ради  Товариства».
 
 Слухали : Інформацію Голови зборівБасана І.Л.
              Згідно Закону України «Про акціонерні товариства» та Положення про Наглядову раду Публічного акціонерного товариства «Полтавський алмазний інструмент», у встановлений термін від акціонерів надійшли пропозиції та заяви про включення у перелік кандидатур для голосування по виборах у члени Наглядової ради наступних кандидатур:
1.Компанію Rendorz Holdings Limited, зареєстрована у Республіці Кіпр, Нікосія з 24.08.2005 року,  ідентифікаційний податковий код 12164623 F, сертифікат інкорпорації № НЕ 164623, виданий реєстратором компаній, Нікосія, Республіка Кіпр від 24.08.2005 року. Володіє акціями Товариства у кількості 5 893 235 штук, що складає 70,33% статутного капіталу Товариства. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Інформація про осіб, яких кандидат має намір уповноважувати представляти інтереси в Наглядовій раді відсутня.
 
2.Діброву Олександра Олександровича 1973 року народження. Особа, що внеслапропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 штук. Закiнчив у 1996 році Київський політехнічний інститут, спеціальність – прилади точної механіки, кваліфікація – інженер-технолог. Місце роботи:Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді трейдер з цінних паперів. Загальний стаж роботи –       14 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” трейдер зцінних паперів. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися  певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
         
3.Міхаля Віталія Кімовича,  1954 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: 1) товариство з обмеженою відповідальністю “Експоран Стрім” , яке володіє акціями Товариства у кількості 556 000 штук, що складають 6,63% статутного фонду Товариства; 2) товариство з обмеженою відповідальністю “МДМ-Інвест-Сістем, яке володіє акціями Товариства у кількості 877 556 штук, що складають 10,46% статутного фонду Товариства. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 816 штук. Закінчив ВВМУРЕ ім. Попова, за спеціальністю радіотехнічні засоби, кваліфікація - військовий інженер з експлуатації засобів радіозв’язку. Місце роботи: ЗАТ «Орсвіт Груп» на посаді президента.Загальний стаж роботи 16 років. Місце роботи за останні п’ять років: ЗАТ «Орсвіт Груп» на посаді президента. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата про згоду на обрання є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
               
4.Тейлор Ітан Кім,1972 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 штуки. Закiнчив у 1993 році Університет Willamette в м. Салем, штат Орегон, спеціальність - економіка і російська мова, кваліфікація – не має. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді керівника трейдінгового відділу. Загальний стаж роботи – 14 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” Керівник трейдингового відділу. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
              
5.Токоліша Джона, 1957 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 штуки. Закінчив у 1985 році Нью-Йоркський університет, спеціальність – магістр ділового адміністрування, кваліфікація – не має. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді інвестиційного радника. Загальний стаж роботи – 30 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” Інвестиційний радник. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.                 
 
                     Інші пропозицій від акціонерів не надходили.
 
Голосування проводилося бюлетенем для кумулятивного голосування №11.
В результаті голосування голоси розподілились між кандидатами наступним чином:
 
      1. Токоліш Джон                                                                                  8 129 756 голосів
      2. Компанія Rendorz Holdings Limited                                               7 403 771 голосів
      3. Міхаль Віталій Кімович                                                                 7 339 056 голосів
      4. Тейлор Ітан Кім                                                                                7 333 716 голосів
      5. Діброва Олександр Олександрович                                               7 329 056 голосів
    
"Утримались відносно всіх кандидатів" - 1 акціонер, який володіє 1 179 490 голосів для кумулятивного голосування.
"Проти всіх кандидатів" - немає.
Не проголосували - 1 акціонер, який володіє 4 080  голосами для кумулятивного голосування.
Недійсних бюлетенів – 5, в яких 1 542 380 голосів для кумулятивного голосування.
Вирішили:
Обрати до складу Наглядової ради Товариства:       
1.Компанію Rendorz Holdings Limited, зареєстрована у Республіці Кіпр, Нікосія з 24.08.2005 року, ідентифікаційний податковий код 12164623 F, сертифікат інкорпорації № НЕ 164623, виданий реєстратором компаній, Нікосія, Республіка Кіпр від 24.08.2005 року. Володіє акціями Товариства у кількості 5 893 235 штук, що складає 70,33% статутного капіталуТовариства. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Інформація про осіб, яких кандидат має намір уповноважувати представляти інтереси в Наглядовій раді відсутня.
 
2.Діброву Олександра Олександровича, 1973 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 штук. Закiнчив у 1996 році Київський політехнічний інститут, спеціальність – прилади точної механіки, кваліфікація – інженер-технолог. Місце роботи:
Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді трейдер з цінних паперів. Загальний стаж роботи – 14 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” трейдер з цінних паперів. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
3.Міхаля Віталія Кімовича, 1954 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даногокандидата: 1) товариство з обмеженою відповідальністю “Експоран Стрім” , яке володіє акціями Товариства у кількості 556 000 штук, що складають 6,63% статутного фонду Товариства; 2) товариство з обмеженою відповідальністю “МДМ-Інвест-Сістем, яке володіє акціями Товариства у кількості 877 556 штук, що складають 10,46% статутного фонду Товариства. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 816 штук. Закінчив ВВМУРЕ ім. Попова, за спеціальністю радіотехнічні засоби, кваліфікація - військовий інженер з експлуатації засобів радіозв’язку. Місце роботи: ЗАТ «Орсвіт Груп» на посаді президента. Загальний стаж роботи 16 років. Місце роботи за останні п’ять років: ЗАТ «Орсвіт Груп» на посаді президента. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата про згоду на обрання є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
     
4.Тейлор Ітан Кім, 1972 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 штуки. Закiнчив у 1993 році Університет Willamette в м. Салем, штат Орегон, спеціальність - економіка і російська мова, кваліфікація – не має. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors,
Inc.” на посаді керівника трейдінгового відділу. Загальний стаж роботи – 14 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” Керівник трейдингового відділу. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
5.Токоліша Джона,1957 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата:самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 штуки. Закінчив у 1985 році Нью-Йоркський університет, спеціальність – магістр ділового адміністрування, кваліфікація – не має. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді інвестиційного радника. Загальний стаж роботи – 30 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” Інвестиційний радник. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
 
По питанню №12 порядку денного «Припинення повноважень членів Ревізійної комісії Товариства».
Слухали : Інформацію Голови зборівБасана І.Л.  
            Згідно Статуту Товариства та Положення про Ревізійну комісію Публічного акціонерного товариства «Полтавський алмазний інструмент», ревізійна комісія обирається на чергових загальних зборах акціонерів у кількості 3 чоловік, щорічно. Ревізійна комісія здійснює свої повноваження до обрання нового складу Ревізійної комісії. На чергових загальних зборах акціонерів 30 березня 2011 року було обрано Ревізійну комісію у складі: Бєлякова Юлія Геннадіївна, Морозова Наталія Миколаївна, Павленко Валентина Василівна.
            Загальним зборам необхідно прийняти рішення про припинення повноважень Ревізійної комісії.
Голосування проводилося бюлетенем № 12.
Голосували:
«За» - 22 акціонери, які в сукупності володіють 8 052 261 голосами, що становить  100% голосів акціонерів, які зареєструвалися.
«Проти» - немає.
«Утрималися» - немає.
Недійсних бюлетенів - немає.
Не проголосували - немає.
Рішення прийняте більшістю голосів акціонерів, які зареєструвалися.
Вирішили:
Припинити повноваження членів Ревізійної комісії, обраних на загальних зборах акціонерів 30 березня 2011 року.
 
По питанню №13 порядку денного «Обрання  членів Ревізійної комісії  Товариства».
 Слухали : Інформацію Голови зборівБасана І.Л.  
             Згідно Закону України «Про акціонерні товариства» та Положення про Ревізійну комісію Публічного акціонерного товариства «Полтавський алмазний інструмент», у встановлений термін від акціонерів надійшли пропозиції та заяви про включення у перелік кандидатур для голосування по виборах у члени Ревізійної комісії наступних кандидатур: 1.Бєлякова Юлія Геннадіївна, 1966 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: компанія “Rendorz Holdings Limited”, яка володіє акціями Товариства у кількості 5 893 235 штук, що складають 70,33% статутного фонду Товариства. Акціями
товариства не володіє. Закінчила у 1989 році Київський технологічний інститут харчової промисловості, спеціальність - економіка і організація промисловості продовольчих товарів, кваліфікація – інженер-економіст. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді фінансовий директор. Загальний стаж роботи – 27 років. Місце роботи за останні п’ять років:
Корпорація “NCH Advisors, Inc.” фінансовий директор. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата про згоду на обрання є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
2.Морозова Наталія Миколаївна, 1966 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 (двох) штук. Закінчила у 1991 році Київський політехнічний інститут, спеціальність - автоматизовані системи управління, кваліфікація – інженер. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді фахівець з цінних паперів. Загальний стаж роботи – 16 років. Місце роботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” фахівець з цінних паперів. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
3.Павленко Валентина Василівна, 1957 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 272 штуки. Закінчила у 1979 році Сумську філію Харківського політехнічного інституту, спеціальність - технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти,       кваліфікація - інженер-механік. Місце роботи: ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» на посаді інженера з організації та нормування праці відділу кадрів. Загальний стаж роботи – 32 роки. Місце роботи за останні п’ять років: ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» на посаді інженера з організації та нормування праці відділу кадрів. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій
заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
                           Інші пропозицій від акціонерів не надходили.
 
Голосування проводилося бюлетенем для кумулятивного голосування №13.
В результаті голосування голоси розподілились між кандидатами наступним чином:
      1. Павленко Валентина Василівна                                                  5 896 252 голоси
      2. Морозова Наталія Миколаївна                                                    5  896 068 голосів
      3. Бєлякова Юлія Геннадіївна                                                         5 896 052  голоси
 
"Утримались відносно всіх кандидатів" - 1 акціонер, який володіє 707 694 голосами для кумулятивного голосування.
"Проти всіх кандидатів" - немає.
Не проголосували - немає.
Недійсних бюлетенів – 8, в яких 5 759 085 голосів для кумулятивного голосування.
Вирішили:
Обрати до складу Ревізійної комісії Товариства:
     
1.Бєлякову Юлію Геннадіївну, 1966 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: компанія “Rendorz Holdings Limited”, яка володіє акціями Товариства у кількості 5 893 235 штук, що складають 70,33% статутного фонду Товариства. Акціями товариства не володіє. Закінчила у 1989 році Київський технологічний інститут харчової промисловості, спеціальність - економіка і організація промисловості продовольчих товарів, кваліфікація – інженер-економіст. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді фінансовий директор. Загальний стаж роботи – 27 років. Місце роботи за останні п’ять років:
Корпорація “NCH Advisors, Inc.” фінансовий директор. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата про згоду на обрання є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
2.Морозову Наталію Миколаївну, 1966 року народження.Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 2 (двох) штук. Закінчила у 1991 році Київський політехнічний інститут, спеціальність – автоматизовані системи управління, кваліфікація – інженер. Місце роботи: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” на посаді фахівець з цінних паперів. Загальний стаж роботи – 16 років. Місцероботи за останні п’ять років: Корпорація “NCH Advisors, Inc.” фахівець з цінних паперів. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади  та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
3.Павленко Валентину Василівну,1957 року народження. Особа, що внесла пропозицію про даного кандидата: самовисунення. Володіє простими іменними акціями товариства у кількості 272 штуки. Закінчила у 1979 році Сумську філію Харківського політехнічного інституту, спеціальність - технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти,    кваліфікація - інженер-механік. Місце роботи: ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» на посаді інженера з організації та нормування праці відділу кадрів. Загальний стаж роботи – 32 роки. Місце роботи за останні п’ять років: ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» на посаді інженера з організації та нормування праці відділу кадрів. Непогашеної судимості не має. Відсутня заборона обіймати певні посади та/або займатися певною діяльністю. Письмова заява кандидата є. У письмовій
заяві кандидата відсутні відомості щодо афілійованих осіб.
 
По питанню №14 порядку денного «Обрання особи уповноваженої Товариством підписувати договори з членами Наглядової ради та Ревізійної комісії».
Слухали : Інформацію Голови зборівБасана І.Л.  
                   Згідно Закону України «Про акціонерні товариства» до виключної компетенції загальних зборів відноситься обрання особи, уповноваженої на підписання договорів (контрактів) з членами Наглядової ради і членами Ревізійної комісії. Тому, необхідно обрати особу, уповноважену Товариством на підписання договорів з членами Наглядової ради і членами Ревізійної комісії. Наглядова рада пропонує кандидатуру директора Товариства Басана Ігоря Леонідовича.
 
Голосування проводилося бюлетенем № 14.
Голосували:
«За» - 21   акціонер, які в сукупності володіють 8 052 254 голосами, що становить  99,9999 % голосів акціонерів, які зареєструвалися.
«Проти» - немає.
«Утрималися» - немає.
Недійсних бюлетенів – 1, в якому 7 голосів, що складає 0,0001% голосів акціонерів, які зареєструвалися.
Не проголосували - немає.
Рішення прийняте більшістю голосів акціонерів, які зареєструвалися.
Вирішили:
Уповноважити директора Товариства Басана Ігоря Леонідовича підписати від імені ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» договори з членами Наглядової ради і членами Ревізійної комісії.
 
По питанню №15 порядку денного «Про внесення змін до Положення про Наглядову раду товариства».
Слухали : Інформацію Голови зборівБасана І.Л.  
           Згідно Закону України «Про акціонерні товариства» порядок роботи, виплати винагороди і відповідальність членів Наглядової ради визначаються цим законом, статутом товариства, положенням про наглядову раду, а також цивільно-правовим чи трудовим договором.
            Наглядова рада виносить на розгляд і затвердження Загальних зборів акціонерів проект змін до пункту 6.4 Положення про Наглядову Раду Публічного акціонерного товариства «Полтавський алмазний інструмент» стосовно виплати винагороди членам Наглядової ради ( Проект змін до Положення про Наглядову Раду Публічного акціонерного товариства « Полтавський алмазний інструмент» на 1 аркуші. Додаток №8)
Голосування проводилося бюлетенем № 15.
Голосували:
«За» - 19 акціонерів, які в сукупності володіють 8 051 008 голосами, що становить  99,9844 % голосів акціонерів, які зареєструвалися.
«Проти» - 2 акціонери, які в сукупності володіють 964 голосами, що становить  0,0120 % голосів акціонерів, які зареєструвалися.
«Утрималися» - 1 акціонер, який в сукупності володіє 289 голосами, що становить  0,0036 % голосів акціонерів, які зареєструвалися.
Недійсних бюлетенів – немає
Не проголосували - немає.
Рішення прийняте більшістю голосів акціонерів, які зареєструвалися.
Вирішили:
Затвердити зміни до Положення про Наглядову раду Публічного акціонерного товариства “Полтавський алмазний інструмент”, виклавши пункт 6.4 Положення в наступній редакції: “У випадку прийняття рішення членом Наглядової ради про укладення Договору на платній основі, йому виплачується щомісячна винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень. Крім того, у випадку прийняття Загальними зборами акціонерів рішення провиплату дивідендів за результатами роботи Товариства за попередній рік або рішення про відшкодування збитків акціонерам, пов’язаних із зменшенням статутного капіталу Товариства, членові Наглядової ради виплачується одноразова премія в розмірі 0,2% від суми дивідендів або від суми відшкодування збитків”.
 
 
Порядок денний вичерпано.
Голова Лічильної комісії загальних зборів Черновол Наталія Миколаївна зачитала протокол про підсумки голосування. (Протокол про підсумки голосування на 10-ти аркушах додається. Додаток № 9).
 
Збори оголошено закритими. 
 
 
Голова Загальних
зборів акціонерів                                                                               І.Л.Басан
 
Секретар Загальних
зборів акціонерів                                                                               В.В. Дорошенко
 
 

НОВОСТИ

Metalex 2018, Бангкок, Таиланд
ВыставкаАлмазный инструмент для строительства и камнеобработки


Tech Industry 2018, г. Рига, Латвия
Выставка

Каталог продукции
Дизайн: Студия "ДиСк", 2006 © 2006 ЧАО "ПОЛТАВСКИЙ АЛМАЗНЫЙ ИНСТРУМЕНТ", Украина, г. Полтава, ул. Циолковского 34